"NAQ13CE19PWI"

TürkNet arkadaşını getir davet kodu

Merhaba,

TurkNet’te gerçek sınırsız, 100 Mbps’e kadar yüksek hızlı internet ayda 99,90 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafan rahat, dilediğin zaman bir kuruş ödemeden hizmetini kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğün var.

Üstelik “NAQ13CE19PWI” davet kodu ile abone olursan bir ay bedava. (Son kontrol: 26 Kasım 2021)Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine bu kampanyadan yararlanabiliyorsun.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=NAQ13CE19PWI

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: NAQ13CE19PWI

Bağlantı: https://turk.net/p/NAQ13CE19PWI

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.Eğer bir aylık ücretsiz internet sizin için yeterli değilse ve internet faturanızdan uzun bir süreliğine kurtulmak istiyorsanız bizimle işbirliği yapabilirsiniz. Bunun için mail göndermeniz yeterli: [email protected]


Anahtar kelimeler: TurkNet Arkadaşını Getir davet kodu, arkadaşını getir kampanyası, turknet davet kodu, TürkNet, TurkNet, turknet davet kodları, turknet referans kodu, Türknet 1 ay bedava, turknet arkadaşını getir nasıl yapılır, turknet arkadaşını getir davet kodu nasıl alınır, turk net referans, türknet davet kodları, türknet abonelik davet kodu, türknet arkadaşını getir kampanyası

Mert S. KaplanTürkNet arkadaşını getir davet kodu: NAQ13CE19PWI