TürkNet arkadaşını getir davet kodu

"NAQ13CE19PWI"

Merhaba,

TurkNet’te gerçek sınırsız, 100 Mbps’e kadar yüksek hızlı internet ayda 399,90 TL. Üstelik aşağıdaki davet kodu ile üye olursan ilk 6 ay sadece 299.90 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafan rahat, dilediğin zaman bir kuruş ödemeden hizmetini kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğün var.

Üstelik "NAQ13CE19PWI" davet kodu ile abone olursan 1 aylık internet bedeli, 6 ay boyunca faturaya indirim olarak yansıyacak. (Son kontrol: 14 Temmuz 2024)

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 1000 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine bu kampanyadan yararlanabiliyorsun.

Arkadaşını Getir kampanyasından yararlan

İlk faturanı ödedektin sonra takip eden altı ayda indirimli olarak internet kullanabilmen için aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: NAQ13CE19PWI

Bağlantı: https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/?promo=NAQ13CE19PWI

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. TurkNet’in sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada formu doldurarak arkadaşını getir kampanyasından faydalanabilir ve bir ay fatura ödemeden hızlı interneti indirimli kullanabilirsin. Eğer bu metin karşına çıkmıyorsa merak etme. Paylaştığım davet kodunu başvuru formunun ilerleyen adımlarında sana sorulduğunda ilgili alana girerek de kampanyadan faydalanabilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Hemen başvuru formunu doldur ya da çağrı merkezi üzerinden davet kodu ile başvur. Faturanın biri bedava!


Not: Eğer altı aylık indirimli internet sizin için yeterli değilse ve internet faturanızdan uzun bir süreliğine kurtulmak istiyorsanız bizimle işbirliği yapabilirsiniz. Bunun için mail göndermeniz yeterli: [email protected]


Anahtar kelimeler: TurkNet Arkadaşını Getir davet kodu, arkadaşını getir kampanyası, turknet davet kodu, TürkNet, TurkNet, turknet davet kodları, turknet referans kodu, Türknet 1 ay bedava, indirimli internet, turknet arkadaşını getir nasıl yapılır, turknet arkadaşını getir davet kodu nasıl alınır, turk net referans, türknet davet kodları, türknet abonelik davet kodu, türknet arkadaşını getir kampanyası